УВАГА!!!УВАГА!!!!УВАГА!!!!! 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ 

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ»

 

Науково-практичний семінар

«СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ОСОБИСТІСНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УЧНЯ»

15 – 25 червня 2015 р., смт. Затока

1-е ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

З метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що працюють у виховній системі психолого-педагогічного проектування соціального розвитку особистості учня загальноосвітнього навчального закладу, Інститут обдарованої дитини НАПН України проводить щорічний Всеукраїнський науково-практичний семінар «Соціально-педагогічне проектування особистісного та соціального розвитку учня» 15 – 25 червня 2015 р., м. Затока, Одеська область.

До участі у семінарі запрошуються: керівники закладів освіти, заступники керівників закладів освіти, практичні психологи, класні керівники, що працюють в системі проектування обдарованості учня та усі зацікавлені особи.

ПІД ЧАС НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ ПЕРЕДБАЧЕНО:

-      Лекційні та практичні заняття з автором комп’ютерного комплексу «Універсал», залежно від рівня підготовки учасників семінару в двох групах: початкова, основна.

-      Колективна, групова та індивідуальна робота з теорії та практики роботи в ДПК «Універсал 3», «Універсал 4 online»: створення бази школи; комплексна психолого-педагогічна діагностика; моніторинг особистісного розвитку учнів; підготовка проектів навчального закладу; складання системно-комплексного плану роботи навчального закладу, соціально-педагогічної служби, класного керівника, учителя-предметника тощо.

-     Тренінгові заняття та майстер-класи.

 -   Обмін досвідом з учасниками семінару.

УМОВИ ТА ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В СЕМІНАРІ

Реєстраційний внесок – 650 грн. перераховується на розрахунковий рахунок після подачі заявки.

Реєстраційний внесок включає:

-     Матеріали учасника семінару;

-     Встановлення демонстраційної версії програми «Універсал 3»; встановлення на сервер програми «Універсал 4 online», супровід;

-     Сертифікат учасника науково-практичного семінару;

-     72 годин аудиторних занять, індивідуальних консультацій, тренінгових занять;

-     Оновлений банк навчальних програм з уроками, банк навчально-виховних та корекційних програм психологічної служби.

Заявку надсилати на електронну адресу: maiЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема листа «Семінар_Затока») Заявку учасника за формою наведеною у Додатку. Заявки приймаються до 8 червня 2015 року. 

ПОРЯДОК РОБОТИ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ

15 червня 2015р. – заїзд учасників семінару

15 червня 2015р. з 11 00 до 1300реєстрація учасників семінару за адресою: Одеська обл., смт. Затока, вул. Приморська, 117.

16 – 24 червня 2015р. – робота за програмою науково-практичного семінару

25 червня 2015р. від’їзд учасників семінару.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ТА ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ

Україна, Одеська обл., смт. Затока, вул. Приморська, 117

База відпочинку «Адмірал» (сайт: http://admirall.net).

Розташована в центральному районі Затоки – популярного курорту в Одеській області, на самому березі Чорного моря, всього в 30 м від краю води. Корпуси тут побудовані таким чином, що з кожного номера відкривається приголомшливий вид на море.

Учасникам семінару пропонується розміщення в двомісних та тримісних номерах. У номерах є все для того, щоб кожен відпочиваючий відчував себе затишно:

балкон або тераса з видом на море; односпальне і двоспальне ліжка; необхідні меблі (шафа, стіл, стільці, тумбочка); санвузол (умивальник, душ, туалет); кондиціонер; холодильник; кабельне ТБ).

Вартість розміщення однієї особи, з дворазовим харчуванням становить 225 грн. на добу та сплачується на місці по приїзду.

Контактна особа з організаційних питань:

Шульга Валентина Миколаївна (044) 481-38-14, (044) 227-54-23, 067-729-9401

Контактні особи з проблематики семінару:

Андросович Ксенія Анатоліївна, 067-157-0345, 095-067-8117, ksn@ukr.net

Веселка Юлія Богданівна, (044) 481-27-34, 063-978-31-83

ПРИМІТКИ

- У зв’язку з обмеженою кількістю учасників семінару, списки учасників будуть формуватися у порядку надходження заявок та оплати участі;

- Для участі у практичних заняттях учасникам семінару необхідно мати ноутбук та базу навчального закладу (для тих, хто вже працює).